You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
За поръчки от Понеделник до Петък 09:30 до 17:00 +359896 188 500
  • Вашата количка е празна!

UBIQUITI

Характеристики Критерии за валидност на гаранцията:Гаранционна карта/Сериен номер Производител:UBIQUITI Размери ширина:189 мм USB портове:Без USB Ethernet портове:Gigabit Интерфей..
263.19ЛВ. Без данък: 263.19ЛВ.
Характеристики Интерфейс:Wi-Fi LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Wi-Fi Форм фактор на мрежовото устройство:Външен Тип порт за каскадиране:1 x 10Base-T/100Base-T..
182.89ЛВ. Без данък: 152.41ЛВ.
Характеристики Брой портове:5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) Комутационен протокол:Ethernet Status LED Indicators:Activity Status, ..
60.46ЛВ. Без данък: 50.38ЛВ.
Характеристики Интерфейс:4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports Приложение:За бизнеса Филтър Swich - PoE, SFP:PoE Филтър Swich скорост:Non-Blocking throughput: 4 Gbps10/100/1000Mbps RJ45 Po..
87.02ЛВ. Без данък: 87.02ЛВ.
Гигабитов SFP/SFP+ комутатор Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-750W с 48 порта Характеристики Софтуерни функции:IEEE 802.1ak: Virtual Bridged Local Area Networks - Amendment 07: Multiple ..
2,163.84ЛВ. Без данък: 2,163.84ЛВ.
Насочена антена Ubiquiti Power Beam M5-300 Характеристики Мощност и усилване:5.1 - 5.9 GHz22 dBi Обхват на работа:20+ км range Производител:UBIQUITI Сертификати:ICFCCCECE, FCC, IC..
174.08ЛВ. Без данък: 174.08ЛВ.
Точка за достъп Ubiquiti UniFi FlexHD UAP-FlexHD Характеристики Антени:2 * вътрешна2x2 MIMO internal antenna Mounting:Wall Plate MountingDesktop Mounting StandPole Mounting Kit Пр..
468.05ЛВ. Без данък: 468.05ЛВ.
Характеристики Интерфейс:Ethernet/Wi-Fi LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Тип порт за каскадиране:1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Общо количество портове:5 Комутац..
368.68ЛВ. Без данък: 307.23ЛВ.
Характеристики Ново име на аксесоар:Unifi LC Duplex fiber 1m Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранционни условия (месец):12 месеца Критерии за валидност на гаранция..
12.32ЛВ. Без данък: 10.27ЛВ.
Секторна антена Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 PBE-5AC-GEN2 Характеристики Продукт на промоция:N Поляризация:Vertical EAN:810354026720 Тегло:2.22 кг Захранване:Passive PoE (Pairs 4, ..
294.00ЛВ. Без данък: 294.00ЛВ.
Рутер Ubiquiti EdgePoint EP-R8 Характеристики Продукт на промоция:N Приложение:За бизнесаза външен монтаж Производител:UBIQUITI Критерии за валидност на гаранцията:Гаранционна кар..
914.93ЛВ. Без данък: 914.93ЛВ.
Характеристики Процесор:Atheros MIPS 74KC Вътрешна тактова честота:560 MHz RAM:64 MB Flash Memory:8 MB Интерфейс:Ethernet/Wi-Fi LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX Форм фа..
182.89ЛВ. Без данък: 152.41ЛВ.
Характеристики Ново име на аксесоар:UBIQUITI ETH-SP-G2 Ethernet Surge Protector Тип пакет:Other Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранционни условия (месец):12 месец..
30.00ЛВ. Без данък: 25.00ЛВ.
Точка за достъп Ubiquiti Nanostation 5ac NS-5ACL Характеристики Приложение:За вътрешен монтажЗа външен монтажЗа бизнеса Захранване:24V, 0.5A PoEPassive PoE (Pairs 4, 5+; 7, 8 Retu..
109.84ЛВ. Без данък: 109.84ЛВ.
Характеристики Приложение:За бизнесаRackmount Интерфейс:12 SFP ports4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports Сертификати:ICFCCCE Производител:UBIQUITI Критерии за валидност на гаранцията:Гара..
475.10ЛВ. Без данък: 475.10ЛВ.
Характеристики Приложение:OutdoorСекторна антенаВъншна Производител:UBIQUITI Цвят:Бял Интерфейс:(1) 10/100/1000 Ethernet PortPoE Мощност и усилване:25dBi, 5 GHz Процесор:560 MHz A..
196.88ЛВ. Без данък: 196.88ЛВ.
Точка за достъп UBIQUITI UAP-nanoHD за 5бр. (5pack) Характеристики Съвместимост с мрежови стандарти:IEEE 802.11a , IEEE 802.11nIEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11аIEEE 802.11..
1,895.71ЛВ. Без данък: 1,895.71ЛВ.
Характеристики LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Wi-Fi Форм фактор на мрежовото устройство:Външен Тип порт за каскадиране:1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Общо коли..
1,120.99ЛВ. Без данък: 934.16ЛВ.
Характеристики Ново име на аксесоар:Unifi LC Duplex fiber 3m Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранционни условия (месец):12 месеца Критерии за валидност на гаранция..
16.42ЛВ. Без данък: 13.68ЛВ.
New
Характеристики Интерфейс:Ethernet/Wi-Fi LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Wi-Fi Форм фактор на мрежовото устройство:Външен Тип порт за каскадиране:1 x 10Base-T/100Bas..
408.94ЛВ. Без данък: 340.78ЛВ.
Показани 1 от 20 | 146 (8 Страници)