You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
За поръчки от Понеделник до Петък 09:30 до 17:00 +359896 188 500
  • Вашата количка е празна!

PowerLine адаптери



Powerline TP-Link TL-PA7017P AV1000 Характеристики Приложение:за бизнесаза дома Интерфейс:Reset ButtonPair ButtonPower Socket1 * Gigabit Ethernet Port Цвят:Бял Монтаж:Plug T..
64.92ЛВ. Без данък: 64.92ЛВ.
Характеристики Standarts:HomePlugAV2 IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab Type:Powerline Adapter Kit Interface:1*10/100/1000M; Button: 1*Pair/Reset; LED:1*Power, 1*Powerline, 1*Eth..
117.05ЛВ. Без данък: 117.05ЛВ.
AV500 Nano Powerline Ethernet Adapter Starter Kit, Ultra Compact Size, 500Mbps Powerline Datarate,  1 Fast Ethernet port, HomePlug AV, Green Powerline,  Plug and Play, Tw..
73.92ЛВ. Без данък: 73.92ЛВ.
Характеристики Standarts:IEEE 802.3ah Interface:Antenna: Not Support; Button: 1*Power, 1*Reset, 1*LED,1*WPS; Indicator: POWER PON LOS LAN.Ports:1 10/100/1000M auto-negotiation RJ4..
39.15ЛВ. Без данък: 39.15ЛВ.
Wi-Fi Smart мини контакт TP-Link Tapo P100 (2-pack) Характеристики Допълнителни:График и таймерГласово управлениеДистанционно управлениеКомпактен дизайнРаботи с Google Assistant &..
49.92ЛВ. Без данък: 49.92ЛВ.
Характеристики Certifications:CE,EAC,RoHS Dimensions:3.9x2.5x2.5in.(99x64x63mm) Сайт на производителя:https://www.tendacn.com/product/specification/SP3EU.html Разширено търсене:TE..
26.71ЛВ. Без данък: 26.71ЛВ.
Powerline Mikrotik PWR-LINE PRO PL7510Gi Характеристики Цвят:Бял Приложение:за бизнесаза дома Производител:MIKROTIK Интерфейс:Reset Button Критерии за валидност на гаранцията:Гара..
135.12ЛВ. Без данък: 135.12ЛВ.
Едимакс LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm 1000Mbps SFP 1310nm Single mode: 10kmГаранция: 24 месец(а)Характеристики Стандарти:Не ..
189.60ЛВ. Без данък: 158.00ЛВ.
Характеристики Wi-Fi Технология:802.11n Допълнителни:Компактен дизайн Критерии за валидност на гаранцията:Гаранционна карта/Сериен номер Приложение:за бизнесаза дома LED индикатор..
59.33ЛВ. Без данък: 59.33ЛВ.
ZYXEL SFP-LX-10 1,25Gbit/s Single-mode 10km 1310nm SFP трансивър Описание: This 1000Base-LX Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module is compatible with the Small Form ..
222.00ЛВ. Без данък: 185.00ЛВ.
802.11b / g / n WiFi AP с един Ethernet порт и възможност за свързване към други PWR-LINE устройства чрез електрическите линии във Вашето помещение (Type C plug, European) Характер..
85.93ЛВ. Без данък: 85.93ЛВ.
Мощният DHP-601AV на D-Link улеснява създаването на високоскоростна мрежа HomePlug при скорости до 1000Mbps1. Комплектът включва два DHP-600AV PowerLine AV2 1000 Gigabit адаптери -..
102.32ЛВ. Без данък: 85.27ЛВ.
Wi-Fi интелигентен контакт TP-Link KP105 Kasa Smart 2-pack Характеристики Влажност на съхранение:5%~90% без кондензация Цвят:Бял Системни изисквания:Windows 2000/XP/2003/Vista, Wi..
60.96ЛВ. Без данък: 60.96ЛВ.
Plug-and-Play, не се изисква конфигурация или софтуер. Лесно разширява Ethernet връзка за минути.- Осигурява стабилен и високоскоростен трансфер на данни, идеален за приложения с..
106.80ЛВ. Без данък: 89.00ЛВ.
Wi-Fi интелигентен контакт TP-Link KP105 Kasa Smart Характеристики Критерии за валидност на гаранцията:Гаранционна карта/Сериен номер Влажност на съхранение:5%~90% без кондензация..
33.96ЛВ. Без данък: 33.96ЛВ.
Powerline TP-Link TL-WPA8631P AV1300 Характеристики Продукт на промоция:N Производител:TP-LINK Работна температура:0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉) Консумация на енергия:Typical: 11WStandby: 7..
226.92ЛВ. Без данък: 226.92ЛВ.
Powerline Wi-Fi KIT TP-Link TL-WPA7517 KIT AV1000 Характеристики Продукт на промоция:N Приложение:за бизнесаза дома Wi-Fi Технология:802.11n802.11ac Интерфейс:Wi-Fi/Wi-Fi Clone Bu..
153.96ЛВ. Без данък: 153.96ЛВ.
Wi-Fi интелигентен контакт TP-Link KP115 Kasa Smart Характеристики Влажност на съхранение:5%~90% без кондензация Производител:TP-LINK Продукт на промоция:N Системни изисквания:Win..
35.90ЛВ. Без данък: 35.90ЛВ.
3-портов Gigabit Powerline Starter Kit TP-Link TL-PA8033P KIT AV1300 Характеристики Производител:TP-LINK Критерии за валидност на гаранцията:Гаранционна карта/Сериен номер Интерфе..
183.90ЛВ. Без данък: 183.90ЛВ.
Дължина на кабела:  1  Конектор 1:  QSFP+  Конектор 2:  QSFP+  Тип конектор:  Мъжки  Цвят на кабела:  Черен  Ethernet interface ty..
54.30ЛВ. Без данък: 45.25ЛВ.
Показани 1 от 20 | 26 (2 Страници)